Menu

Menu

NyhederKalenderBillum FriskoleBillum InfoForeningerOvernatningUdviklingsplanErhvervFlyt til BillumKontakt
Foto:

Billum Husholdningsforening

Foreningens formål er at medvirke til at styrke fællesskabet i sognet ved at arrangere og deltage i aktiviteter af oplysende, kulturel og underholdende karakter.

AdresseBillum Husholdningsforening
Billumgårdevej 29
6852 Billum
Tlf6174 1417
Emailvagnkirs@mail.dk

Tjek vinterens program her: 2017_18_Vinterprogram.doc

 

Formand 

Kirsten Østergaard Andresen
Kirsten Østergaard Andresen

Formand
vagnkirs@mail.dk
61741417
Medlem af:
Husholdningsforeningen

 

 

Gyda Bredgård
Gyda Bredgård

Næstformand
gkb2110@gmail.com
22659873

Inger Holm
Inger Holm

Kasserer
inger@holmbillum.dk
61708648

Betty Moberg
Betty Moberg

Sekretær
betty-moberg@hotmail.com
29861254

Anna-Krista Brix
Anna-Krista Brix

suppleant
sbrix@privat.dk
29617211

Pia Fibiger
Pia Fibiger

bestyrelsesmedlem
pia@fibiger.net
23315681

Heidi Gadgaard
Heidi Gadgaard

Suppleant
heidi.gadgaard@gmail.com
21421707